Biežāk uzdotie jautājumi

Atkarībā no izvēlētā fotosesijas tipa, vajadzīgais laiks vienai fotosesijai varētu būt sākot jau no 15 minūtēm. Vēlamais laiks Headshot fotosesijai ir vismaz 30 min, portretu fotosesijai tās vidēji ir aptuveni 2 stundas (min 1 stunda), kas būs atkarīgs no vēlamo izskatu skaita. Pasākumu un kāzu foto reportāžu ilgums ir atkarīgs no konkrēta pasākuma un tā plānojuma.
Bildes tiek apstrādātas vēlākais divu nedēļu laikā, bet parasti bilžu revidēšana un apstrāde aizņem 1-3 dienas.
Fotosesija var notikt jebkur, bet jārēķinās, ka atkarībā no braucamā attāluma, rēķins palielināsies par 10EUR/100km. Fotosesijām Jelgavā, kā arī lielākiem projektiem un reportāžām transporta izdevumiem līdz pat 100% atlaide.
Apģērbam vajadzētu būt ērtam un tādam, kurā jūties labi. Ideāli, ja ir iespēja paņemt vairākus apģērbu komplektus, lai varam izvēlēties tēlu fotosesijas laikā un izmēģināt vairākus skatus. Headshots fotosesijām vienkāršāks apģerbs ir labāk, kas ir bez augstām apkaklēm, lieliem greznuma rotājumiem, raibi, košās krāsās, pārāk cuarspīdīgi un miesu atklājoši.
Būtu vēlams, ja būtu dabisks grims un sakārtota frizūra, kādā jūtaties ērtāk, ar iespēju matus gan savākt, gan izlaist.
Bez frizūras un grima, īpaša iepriekšēja sagatavošanās nav nepieciešama, jo par nepieciešamo, lai bildes izdotos lieliski es informēšu un pastāstīšu fotosesijas laikā.
Jo laicīgāk rezervēsi laiku, jo lielāka iespēja, ka Tev vēlamais datums būs vēl brīvs 🙂
Atkarībā no fotosesijas tipa un fotosesijā pavadītā laika bilžu skaits var mainīties. No Headshots fotosesijām parasti tiek apstrādāta tikai 1 bilde, ja nav pasūtītas vairāk, jo pie katras no Headshots bildēm pēcapstrādē var tikt pavadītas pat vairākas stundas. No portretu fotosesijām parasti tiek piegādātas aptuveni līdz 50 bildēm stundā, tā kā, ja pasūtīsiet 2 stundas, tad varat saņemt līdz pat 100 izrevidētām un apstrādātām bildēm. Foto reportāžām ir līdzīgi un no pilnas kāzu dienas, gala rezultātā varētu būt līdz pat 500 bildēm un vairāk!
Kā galveno aparatūru es izmantoju lielisku Nikon D750 kameru, kā arī divas Tamron lēcas 24-70mm F/2.8 un 70-300mm F/4-5.6. Abas ir labas un ļoti asas lēcas, izcilai bilžu kvalitātei. Gaismu daudzums un pielietojums ir pēc nepieciešamības un atkarīgs no konkrētās fotosesijas tipa.

Papildus jautājumi

Ja Tev ir vēl kāds jautājums, uz kuru neesmu atbildējis, droši aizpildi kontaktu formu un es atbildēšu, cik drīz vien iespējams!

KV1_2010_1-copy-2-e1470269121626 Biežāk uzdotie jautājumi

Laipni lūgts 1foto.lv!

Ja Tev ir nepieciešams labs fotogrāfs, lai iemūžinātu Tevi vai Tev svarīgu notikumu skaistās un kvalitatīvās bildēs, tad esi atnācis uz īsto vietu!

Tu esi atradis pareizo vietu, ja vēlies uzzināt vairāk par dažādiem fotografēšanas knifiņiem, noderīgu info, ja šobrīd meklē sev fotogrāfu vai vēlies sagatavoties piedzīvojumam, kas saucas portretu fotosesija 🙂

Categories